Pacov:

Byla nám nabídnuta spolupráce od vyšetřovatelů:
Ondřej Bezouška a Michaela Mindlová, tím to jim za to děkujeme :)
 
Sbalili jsme si věci a 6.7. 2013 zhruba ve 22:15h, jsme vyrazily na místo. Po příjezdu na místo už na nás oni čekali. Přivítali jsme se a vyrazili smeřem do lesa. První místo, byl jakýsi úkryt a sklad raket ukrytý hluboko v lese, kde jsme poprvé vyzkoušli Thermo kameru. Druhé místo nedaleko poblíž bylo, jakýsi rozbořené obydlí, kde dříve bydleli bezdomovci. Třetí loaklita, byl sklepení bunkr v zemi, který byl trošku zatopený vodou. Čtvrtá lokalita bylo místo, kde v minulosti byla naleza mrtvola muže a poslední lokalita byl zmíněný německý hřbitov.
Spoluvyšetřovatelé vzali  Thermo kameru. Po prozkoumání místa, jsme zkusili navázat kontak přes kyvadlo. Kontakt proběhl až kyvadlo vibrovalo. Přístroj K2 začal blikat a mnou (Mirek) a Míšou projel nepopsatelně silný chlad. Ondra vše natáčel na vlastní kameru a Milan měl v ruce Thermo, ale bohužel se nic nepodařilo natočit a ani nafotit, až na velmi slušné EVP :) , kde se s náma spojila entita, která se projevila německy i česky. 
Vojenský hřbitov nedaleko Pacova.
Hřbitov německých vojenských zajatců pochází z let 1939 až 1945, kde je převážně neusmrtila kulka jak by někdo očekával ale Tyfus.
                                         
 
 
Pro naší bezpečnost nám bylo oznámeno, že nesmíme nikde nic kopat ani pít vodu z blízkosti hřbitova.